Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű, hogy terhes vagyok?...

Valószínű, hogy terhes vagyok? De nincs pénzem tesztre, és arra sincs, hogy orvoshoz menjek. Kölcsön kérni se tudok senkitől se.

Figyelt kérdés

A menszeszem egy hete és 2 napja késik. A hasam feszül fáradékonynak is érzem magam, a hátam is enyhén fáj.. Keltem már úgy is fel h éhes voltam,(pedig én nem tudok délelőtt enni amúgy.)nyűgös vagyok,semmi se jó...

(Mondjuk ano is pihentem minden nap,vagy is feküdtem aludtam délutánonként.)


2013. júl. 12. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

igen, az abortusz sokak szerint kegyetlenség

lehet lepontozni de szerintem rosszabb szegénységben felnevelni egy gyereket, éheznie és nélkülöznie kell majd

2013. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szégyeld magad előző!
2013. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
szégyelljem magam, mert borzasztónak találom a gondolatot, hogy újabb és újabb gyerekek éheznek? inkább éhezzen, fázzon, nélkülözzön, nyomorban éljen? szerintem ez is kegyetlenség, szegénységbe szülni egy gyereket, hogy szenvedjen
2013. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg dolgozni, pláne ha gyereked lesz, és meg kellene próbálnod családban élve felnevelni "szerelmed gyümölcsét", ahogy teszik az értelmesebbek.
2013. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13. hozzászólónak ment természetesen az előző.
2013. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!