Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű, hogy terhes vagyok?...

Valószínű, hogy terhes vagyok? De nincs pénzem tesztre, és arra sincs, hogy orvoshoz menjek. Kölcsön kérni se tudok senkitől se.

Figyelt kérdés

A menszeszem egy hete és 2 napja késik. A hasam feszül fáradékonynak is érzem magam, a hátam is enyhén fáj.. Keltem már úgy is fel h éhes voltam,(pedig én nem tudok délelőtt enni amúgy.)nyűgös vagyok,semmi se jó...

(Mondjuk ano is pihentem minden nap,vagy is feküdtem aludtam délutánonként.)


2013. júl. 12. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
400 forint egy teszt...
2013. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati szakrendelés az ingyenes, jelentkezz be vizsgálatra.
2013. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a doki meg ingyen van az sztkban...

ha terhes vagy mibol fogod eltartani vagy fizetni az abortuszt?

2013. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, ott ingyen csinálnak tesztet.
2013. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
SZTK ingyenes mindenhol az országban!
2013. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha lett volna gumi, most nem azon kéne agyalnod, hogy van-e pénzed tesztre vagy sem...
2013. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aburtusz semmi féle képen nem lesz, ha az vagyok már megtartom..mivel nem vagyok gyilkos..más össze rakná a kezét ha terhes lehetne,ez csak egy áldás lesz ha az vagyok. Ja és most ûgy alakult h nincs pénzem, de ha terhes leszek segìt majd a családom kezdő lökésként. Ha szegényesen de akkor is felnevelem ha terhes vagyok.És azért nem kérek családtagtól pénzt mert nem szeretném a felhajtást..sajnos anyukám elhunyt és mással nem naon akarok ilyenekről beszélgetni. Orvoshoz egyelőre nem tok menni, mert pénz nélkül sajnos nem tok bejutni a városba,de ha hétfőig nem jelentkezim menszeszem akkor hétfőn párom bevisz a városba..
2013. júl. 12. 19:12
 8/15 A kérdező kommentje:
jelentkezik*
2013. júl. 12. 19:38
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Se egy tesztre, se buszjegyre nincs egy fityinged, de azért ha terhes vagy, megszülöd. Gratulálok...Mégis miből??? Nem kétszáz forint a gyerek.
2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aha...

A családod majd kezdő lökésként besegít a gyerek eltartásába, de most nem mersz pénzt kérni tőlük tesztre meg buszjegyre, mert nem akarsz felhajtást. Kissé ellentmondásos.

2013. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!