Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS aki babát szeretne, de...

SOS aki babát szeretne, de erőssen felfázott, milyen gyógyszert szedhet? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Párommal rajta vagyunk a baba dolgon!4hónapja sajnos elment az első.De 2napja állandó pisiliési inger,véreskés vizelet.És fájdalom az alhasba!Kammilla fürdőzök,teázok!Orvoshoz csak holnap jutok el!De addig is szeretnék érdeklődni hogy kinek volt e hasonló jellegű problémája és hogy ő mit csinált h hamarabb meggyógyuljon!Normális emberek válaszát várom!Nem netes téma lehet de ez csak mint mondtam érdeklődés mert sztm sose árt új tapasztalatokat beszerezni ha lehet!Tavaly p3as eredmények miatt méhnyak műtétem is volt.4-éve kb cisztám és ugye sokszor hamar felfáztam..de orvoshoz se tudok mindig futni...
2013. júl. 11. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot kell kapnod, mégpedig célzottan, ugyanis a húgyhólyaghurutot bakteriális fertőzés okozza és hogy ebből kigyógyulj, kell az antibiotikum, ugyanis az pusztítja el csak a baktériumokat. Minden más csak tüneti kezelés!
2013. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, még akkor kell ezzel téged antibiotikummal kikúrálni, mielőtt teherbe esnél, mert nyilván rosszabb, ha terhesen kell antibiotikumot szedned. Addig is igyál tőzegáfonya teát, állítólag az segít.
2013. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én intim segítség gélt használtam, használok azóta is ha problémám van. Ezt tehesség alatt si lehet használni, nekem az orvosom ajánlotta és internetről rendeltem. Frezyderm a márkája.
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!