Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti fürdés?

Menstruáció alatti fürdés?

Figyelt kérdés
Jövö héten megyünk nyaralni.Ahogy számítottam a menstruáciom rögtön a hazaérkezésunk napján jönne meg.Ezt úgy számítottam ahogyán az útobbi 2 hónapban jött meg.Ez úgy van ,hogy rá 28 napra amiútán befejezödött.HA HAMARABB JÖNNE MEG TAMPONT VAGY BETÉTET TEHETEK HA FÜRDÖK MEDENCÉBEN?TAMPONT NEM HASZNÁLTAM CSAK BETÉTET EDDIG.MIT TEGYEK????
2013. júl. 10. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első naptól kell számítani a ciklust.
2013. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Menstruáció alatt csak tamponnal fürödhetsz.
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy írták attól a naptól kell számolni,amikor megjött,tehát az az első nap. És fürödni csak tamponnal lehet. Menzesz idején kinyílik a méhszáj és fertőzéseket lehet kapni anélkül.
2013. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgye nem gondolod komoylan a betétes dolgot.... Gondolkozz kiceit.... Te örülnél ha más nő igy menne be a baba a vizbe amiben te is fürdesz? A másik hogy nem csak amiatt tilos igy fürödni mert gusztustalan hanem mert könnyen kaphatsz durva fertőzést mivel a méhszáj nyitvba van a menzesz alatt. Menstruáció alatt fürdeni csak TAMPONNAL LEHET. Ja és igen ahogy irták a mensi elsö napja a ciklus első napja onnan számold ki.
2013. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
betéttel fürödtem és semmi bajom nincs :D
2013. júl. 21. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Máskor ilyet ne csinálj!
2013. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol fürödtél abba? Milyen fürdőben, vagy tóban?
2013. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha betéttel fürdesz orosz rulettet játszol. Most lehet,h nincs bajod,de bármikor lehet és ha annak esetleg meddőség a vége már késő bánat lesz. Ráadásul, nem túl gusztusos dolog.
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A strandon még nem is jött.és nem jött sok,negyede amennyi jön máskor...meddöség alakúlhat ki ha még 14 évesen se fürödtem így?
2013. júl. 23. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Meddőség akkor alakulhat ki, ha pl. betéttel való fürdés miatt kapsz egy fertőzést, és azt elhanyagolod, vagy nem megfelelően kezelik.
2013. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!