Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Hogyan kezeljem?...

Hüvelygomba? Hogyan kezeljem? Canesten kombi?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elkezdett viszketni odalent, ma pedig túró szerű folyást tapasztaltam és ég is. Nem voltam nyilvános wc-n az utóbbi időben.. Nem tudom mitől lehet, még sose volt. A canesten kombi jó? Úgy hallottam már csak canesten kombi uno-t lehet kapni..
2013. júl. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz menj, és azt használd amit ő felír.
2013. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak osztom a véleményét.
2013. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hüvelygombad lehet attol hogy esetleg te vagy az elotted levo ember aki wczet koszos kezzel fogta meg a wcpapirt vagy ha mar idosebb vagy akkor a ferfiakkal valo nemieleted ami azt jelenti hogy a partnerednek lehet a nemiszervevel problema.de nem szabad vakarni mert a gombak sporakkal terjednek es igy magadban teszel csak kart hogy tobb lesz meg jobban fog viszketni .probald meg bekeni a canestennel de elobb gyozodj meg rola hogy nem vagy ra allergias es miutan bekented es nem veszel eszre javulast forduljal orvoshoz
2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első két válaszolóhoz.
2013. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes orvoshoz fordulni. DE nekem is hasonló tüneteim voltak és nekem intim egy intim gélt javasolt. Patikában rákérdeztem és ott is mondták, hogy elég sűrűn viszik tőlük. Frezyderm Intim Aid a neve. Ez egy gél ami megelőzésre és fertőzés esetén is használ. Én akkor is szoktam használni ha nincs semmi bajom, de mondjuk strandra vagy szanuába megyek. Ki tudja mit szedhet össze az ember és honnan...
2013. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!