Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van félni valóm? Vagy csak...

Mogyi123 kérdése:

Van félni valóm? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje gyakran hasi fájdalmam van (szinte minden oldalról fáj, néha az alhasam néha köldök felett).

Sokszor éreztem magam rosszul, némi hányinger.


Minden alkalommal védekezünk, mindig ellenőrizük, hogy nem-e szakad-e ki az óvszer, eddig szerencsére nem volt gond.

De mégis félek.. a héten kell megjönnie.. (várom mint a messiást)


Baj lehet? (az a gond, hogy én minden hónapban így reagálok, mindig rettegek ettől, eddig nem volt gond, és most sem csináltunk semmit másként).



2013. júl. 9. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a sok idegeskedéstől fáj a hasad. Ne stresszelj! Ha mindig védekeztek és nem szakad ki a gumi, akkor nem lehetsz terhes
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bizol a gumiban nem lenne jobb a gyógyszer vagy hüvely gyűrű? A hasfájás inkább más lehet nem baba! Lehet felfázás fertőzés ciszta!
2013. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!