Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 évesen jött meg és már 14...

10 évesen jött meg és már 14 éves vagyok. Még mindig rendszertelen ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Először is Anyukádnak szólni, aztán megkérdezni egy nőgyógyászt, mert 4 év alatt már be kellett volna állnia a menstruációdnak.
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mennyire rendszertelen?
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem rólam van szó.Csak azért ugy irtam mivel akkor azert szolnátok le, mit érdekel a barátnőm.De akkor megirom az életkorom ne hogy le fujjogjon valaki.

Amugy azt mondta a barátnőm, hogy volt, hogy 2 honap kimaradás volt aztán megjött neki.

De azt mondta volt olyan is, hogy elmulott neki aztán egy hét mulva megint megjott neki.

2013. júl. 8. 17:15
 4/19 A kérdező kommentje:
az én életkorom 12/L
2013. júl. 8. 17:15
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ilyen esetben tényleg orvoshoz kellene fordulnia.
2013. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az orvos mit csinálna vele?
2013. júl. 8. 17:17
 7/19 A kérdező kommentje:

bocsánat most jutott eszembe rosszul irtam az életkorát

12 évesen jött meg neki és most 16 éves

csak azért javitottam ki az életkorát mert hátha akkor mást kell csinálni vagy más a teendő

2013. júl. 8. 17:19
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Nőgyógyászhoz kell mennie. Ha szűz még, akkor elvileg végbélen keresztül vizsgálja meg, de lehet, hogy rendesen hüvelyén keresztül. Megnézi, hogy a szerveivel minden rendben van-e, ultrahangot csinál, nincs-e valami elváltozás. Lehet, hogy a hormonjaival van gond, biztos elküldi még más vizsgálatra is. Esetleg vérvételre, és felír neki fogamzásgátlót, de az csak elfedi a problémát, ha nem szedi a gyógyszert, ugyanúgy rendszertelen lesz neki.
2013. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

értem

amikor mondta akkor csodálkoztam mivel nekem 2 éve jött meg és azota rendszeres de nekem pedig a második alkalommal is pontosan jott meg

2013. júl. 8. 18:34
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
18 éves korodig kell beállnia rendszeresen! nőgyógyász ismerős mondta!
2013. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!