Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj. Aggódjak?...

Mi lehet a baj. Aggódjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Előző hónapba nem jött meg... Most egy hónappal később azon a napon (ma) mikor alapbol megszokott jönni akkor csak kis barnázásom volt... Aztán semmi... De a hasam lenn ma fájt... Aggódjak h nem jön meg? 14 éves vok...azt mondták h ilyenkor még nem rendszeres... De félek...(1 éve menstruálok, eddig rendszeres volt) A válaszokat elöre is köszi :)

2013. jún. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régóta menstruálok, de nekem még mindig nem rendszeres. Voltam már ezzel orvosnál, mindig azt mondták, hogy ez még normális, van akinek ilyen.

Szerintem nincs baj, de ha még továbbra sem jön meg, akkor én elmennék az orvoshoz. Mégiscsak az a legbiztosabb.

2013. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,16 éves korodra kell beállnia.Ha 6 hónap marad ki két menstruáció között,akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jún. 29. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, nyugi!

17 éves korra kellene majd beéllnia rendsteresre, addig hónapok is kimaradhatnak, az is rendben van.

2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) akkor megnyugodtam! :)
2013. jún. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!