Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig aggódjak?

Meddig aggódjak?

Figyelt kérdés
2012. szeptemberében jött meg.Azóta 3-szor volt. Utoljára január végén jött meg. Tudom,hogy azt mondják nem kell ilyenkor nem kell aggódni. Azt szeretném kérdezni,hogy meddig lehet még ,,elnézni,, ,hogy nem jön meg? És még arra lennék kíváncsi,hogy ha több hónapig nem jön meg akkor annak azon kívül,hogy még nem állt be mi az oka? Ja majdnem kifelejtettem,hogy egy 14 éves rendes lány vagyok,vagyik természetesen szűz és nincs barátom. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az előzőtől számítva fél évig lehet várni. Ha január végén jött meg az előző, akkor júliusig várj. Ha addig sem jön meg a következő menstruációd, akkor érdemes orvoshoz menni, hogy kiderüljön, hogy esetleg nincs-e valami más gond. Remélem nincs, és soha nem is lesz! :)
2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 7. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Ne aggódj! Teljesen rendben van ez így.

17 éves korodig kellene beállnia, addig hónapokra is kimaradhat (nekem 8 hónapig maradt ki anno)

2013. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
16-17 éves korodra kellene rendszeressé válnia. Addig nyugi.
2013. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!