Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen nőgyógyász? Hogy...

14 évesen nőgyógyász? Hogy menjek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Nem tudom, hogy hogy kéne mennem nőgyógyászhoz. Gyantázzam le a puncimat vagy ne? Nem ciki szőrösen menni?

Tudnátok infókat mondani, h milyen? stb?...



2013. júl. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is egyáltalán nem ciki szőrősen menni, hiszen az a természetes.

Az orvosok nagy többsége nem ért egyet a szőrtelenítéssel ott lent, elképzelhető, hogy be is szólna neked.

Miért kell ilyen fiatalon nőgyógyászhoz menned? Van valami bajod?

2013. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
14 évesen gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned.
2013. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hol laksz, de gyerek nőgyógyászatra kellene menned, természetesen nem borotválkozva.
2013. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell sem borotválnod sem semmit. Képzeld el régen eleve nem szedették max csaka bikini vonalat, manapság sem szedeti mindenki. Nyugodtan menj szörösen eleve nem értem hogya mig nem él valaki nemi életet miért kellt eljesen szedni, csak a macera van vele. Az ok hogy ne lógjon ki a bugyiból és ott szedve van de a többit felesleges. Miért kell menned? mi a panaszod?
2013. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki szőrösen menni :)

Szűz lányokat finoman, óvatosan, nem hüvelyen, hanem végbélen keresztül vizsgálnak. Egyik kezének ujjával felnyúl a doki, a másikkal az alhasadat nyomja, így a két kezével ki tudja tapintani, hogy rendben vannak-e a szervek. Ha valami gyanús, akkor ultrahanggal vizsgál, ami nem fájdalmas.

Ha muszáj benyúlni a hüvelybe, van direkt kislányok számára készült kisméretű tágítójuk, úgyhogy csak egy kis feszegetést érzel majd.

2013. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!