Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy helyezzem fel hogy ne...

Hogy helyezzem fel hogy ne fájjon? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most használok először tampont. Elolvastam a mellékelt "használati utasítást" és tudom hogy "nedvesen" kell felhelyezni úgy is próbáltam de egyszerűen nekem fájt és már nem tudok micsinálni. (Szűz se vagyok már ha a szűzhártyával jönne valaki.)( O.b. tampont vettem a legminibbet)
2013. júl. 2. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM BUNKÓSÁGBÓL ÍROM!!!!!!!!!!!

Ha már szűz nemvagy,akkor a tampon hogy hogy fáj ha felhelyezed?:D

2013. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnám rá a választ, válaszolnék! Én sem értem..:/
2013. júl. 2. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld teljesen ellazítani magad, és a tampont kicsit mozgatva felhelyezni, hogy megtaláljad a megfelelő szöget.

Ha nem megy, akkor marad a betét.

2013. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Vannak olyan tamponok amikhez van aplikátor. Nem tudom mennyire tudod miről beszélek. A tampon bele van helyezve egy aplikátorba ami általában műanyag, azt helyezed fel majd alul benyomod és a tampon kicsuszik belőle, de akkor már ugye fel van helyezve, nem az ujjaddal kell csinálni. Hidd el sokkal könnyebben fel fogod tudni nyomni, mivel műanyag és jobban csúszik. Egy próbát megér. Én szeretem.
2013. júl. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem hüvelyszárazságtól lehet,olyankor próbáld mikor a legjobban megvan a menstruációd,ne akkor mikor csak picit.Mondjuk első nap megjön még csak kicsit van,akkor még ne,hanem mikor megindul,aztán már biztos a többi napon is könnyebben feltudod helyezni.
2013. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!