Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Felfazas...

Mi lehet a bajom? Felfazas vagy fertozes?

Figyelt kérdés
Mar masfel hete szedem a fogamzasgatlot, eddig nem volt semmi baj azt leszamitva hogy 8-10 napig barnas folyasom volt. 2 napja viszont szexeltem a baratommal ( meg nem ment el belem. ) es tegnap eléggé fajtak a nagyajkaim, kisajkaim es a pisiles is kicsit de ugy gondoltam hogyha sokat iszok kitisztul. Mára viszont mar iszonyatosan faj a pisiles, alig tudok pisilni olyan mintha szetmarna a hugycsonyilasom, (belul nem faj) es a nagyajkaim es kisajkaim meg mindig fajnak, vorosek es duzzadtak. Holnap elmegyek orvoshoz de addig tudtok valamit tanácsolni? Kezd elviselhetetlenne valni a dolog, meg az egyszerűbb mozdulatoknal is belenyilall a fájdalom.
2013. júl. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A felfázás is fertőzés. Méghozzá húgyúti fertőzés.

A másik pedig a hüvelyi fertőzés.

Mindenképpen menj orvoshoz, addig nem igen tudsz mit csinálni. Esetleg kamilla teás ülőfürdő és kamilla tea ivászat, az csökkenti valamelyest a gyulladást.

2013. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
ha elmész orvoshoz vigyél kis üvegben a reggeli "közép" vizeletedből. (persze csak akkor ha nincs meg éppen a vérzésed) időt spórolsz vele. Szerintem van háziorvosnál sima csik, ami alap problémákat kimutat.
2013. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van.
2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz mentem, herpeszem van. Teljesen el voltak hűlve a látványtól :( irtak fel telviran 800 mg-t es telviran krémet. Remelem minel hamarabb hatni fog, mert kivul-belul tele vagyok holyagokkal es nagyon fajdalmas..
2013. júl. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!