Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Mi okozhatja?

Mitől lehet? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete felfázással küzdök. Csak akkor jön elő, ha este alszok és ugye nem megyek pisilni, akkor mikor reggel elmegyek a wcre egyből csípni kezd, de miután kipisiltem magam el is múlik. Mi okozhatja?

2013. júl. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvosodhoz. Ez nem játék, már csak azért sem mert szenvedsz. Igyál sokat. Tőzegáfonya is jó, bár inkább megelőzésre mint kezelésre. Viszont lehet hogy valami régóta krónikusan bujkál benned. (mert ugye túlszaporodott baktériumok okozzák) De lehet vesehomok is, amit uh-al vizsgálnak.
2013. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kórokozók vannak a húgyhólyagban, rosszabb esetben a vesében és ameddig nem mosod át a húgyutakat, addig kellemetlen tüneteket okoznak.

El kell menni vele orvoshoz, aki majd vizeletvizsgálat után ad antibiotikumot, mert ameddig nem lesz teljesen kiirtva a kórokozó, addig újra és újra vissza fog szaporodni.

2013. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nefrológián jártál már? Ha nem, menj el sürgősen
2013. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nefrológián mit csinálnak?
2013. júl. 1. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem háziorvoshoz vigyél vizelet mintát és ha szükséges, akkor ad antibiotikumot.
2013. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nefrológián a vesével, húgyhólyaggal- és húgyvezetékekkel foglalkoznak. Nekem valahogy ferdébb valamim és ott fent marad a pisi, ebben pedig baktériumok keletkeznek (e-kóli). És sokszor fázok fel. Lehet, hogy először megnéznek, de ez nem valószínű. Én ajánlom, hogy menj el oda. Ha háziorvoshoz mész, szerintem ő is elküld
2013. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!