Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg a menszeszem...

Még nem jött meg a menszeszem bár nagyon szeretném ha megjönne 12 éves vagyok a bartnőmnek 11 évesen megjött és én is szeretném ha megjönne, hogyan hozzam elöbre hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hát nomt'om itt mondátok, hogy milyen rossz meg minden.. nekem a 14. szülinapom előtt jött meg pont egy hónappal, Hál Istennek pont otthon voltam és én nagyon örültem neki.. először nem fájt meg semmi aztán 16 évesen nagyon elkezdett görcsölni és most itt vagyok 17 évesen és most görcsölnék össze vissza ha nem lenne gyógyszer de van! És ha fáj is én mindig arra gondolok, hogy ha így kell szenvednem, hogy gyerekem legyen akkor nagyon is megéri:)
2013. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Alapjában véve nem utálom,csak azt amikor kiszámíthatatlan. Én utána már örültem,amikor felfogtam. De ma már idegesít ha váratlanul jön vagy olyan állagra,hogy nem tudom eldönteni,előjel vagy maga a vérzés.
2013. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne akard,nem olyan jó dolog az. 12 vagyok,januáróta van nekem,most állt be(lekopogom),eddig kéthetente jött meg. táborba végig volt,nem volt jó,strandon csak én nem fürödtem,nem mondhattam el az okát... nem jó,ráész még vele
2013. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne várd mert szörnyű!!!
2013. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!