Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg a menszeszem...

Még nem jött meg a menszeszem bár nagyon szeretném ha megjönne 12 éves vagyok a bartnőmnek 11 évesen megjött és én is szeretném ha megjönne, hogyan hozzam elöbre hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

nem akarod te azt...


te kis buta

2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de az 1-esnek igaza, van, ezt nem kell előrébb hozni. Még van egy csomó időd, 16 éves kor a biológiai határ, na, ha akkor még mindig nincs meg, majd akkor aggódj.
2013. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ne akard ! Nagyon ciki is lehet ,ha megjön. Nekem is kb 12-13 évesen jött meg és én is vártam mert már szinte mindenkinek megvolt az osztályban. Reggel alhasi fájdalmakkal kelte,de bementem suliba.Világos szürke farmerban mentem be és első óra után haza is jöttem annyira görcsölt.Mikor hazajöttem,nem kellemes meglepeteésemre,körülbelül az egész farmerom piros volt.
2013. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard!

Szeretnèd ha nyáron nem tudnál fürdeni a strandon és kintről kell nézned ahogy a barátaid jól érzik magukat?

Na ugye:)

Amugy most itt okoskodok,de én is vártam,nekem csak 14 éves koromban jött meg...najó még 13 voltam de már csak 2 hónap választott el a 14-től:)

Könnyebb lenne nélküle....

2013. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előrébbhozni, szerencsére.
2013. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ha előrebb lehetne hozni (de nem),akkor kb 12 évesen jött volna meg,mert akkor már voltam elég fejlett hozzá az orvos szerint.mégis 14 múltam az elsőnél...

Én 13 éves koromig vártam úgy,hogy a doki azt mondta,amíg nem hízom,ne várjam. Jó, 14 koromtól nem is érdekelt,ám mégis híztam. Amikor meg már abszolút nem vártam, akkor jött meg.

Szóval az is fontos,hogy elég egészséges legyél,ne legyen hormon,súly,stb problémád. Ha nincs semmilyen bajod,és mégsem jön meg, akkor majd egyszer magától.

Ilyen szempontból pedig inkább késleltetni lehet az elsőt,nem előrébb hozni.


Nem is értem,miért vártam és most te is. Egyrészt akármikor megjöhet,akárhol, ha akarod, ha nem. Másrést ha belegondolsz, azt akarod,hogy vér follyon belőled.. Ugye hogy másképp hangzik a dolog?

Arról nem is beszélve,hogy amikor meglátod a barna vagy vöröses foltot, vagy sokkba kerülsz vagy nem fogod fel,hogy mi történik. Gondolj bele, amikor én halál nyugodtan készültem volna a barátnőmhöz,elmentem előtte wc-re és azt láttam,hogy egy nagy barna folt díszeleg a bugyimban. Megsúgom,reflexből azt hiszi az ember,hogy befosott.. Aztán meg beraktam egy betétet, reméltem hogy üres lesz, de már 2 perccel (!) utána véres volt. Nem illetődtem meg,áá.


Hidd el,az első előtt azon izgulsz,mikor jön már meg. Ha már megjött,utána azon fogsz stresszelni,mikor érkezik a következő!

15l

2013. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lesz mikor késik, és minden kis hőhullámra azt fogod hinni hogy az az... De mégse.
2013. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

nem ismerjük mi egymást? :D nekem is így van a barátnőmmel, én 11 voltam, és ő most 12 (én is). egyáltalán ne akard előre hozni, sőt adj hálát istennek, hogy nem jött még meg. jó, okoskodok én itt 12 évesen, főleg hogy annó én is vártam, de a 4. alkalomkor már meg is utáltam. a lényeg, hogy ma azzal a barátnőmmel voltam (meg még egy fiú barátunkkal) és nagyon elkezdett fájni a hasam, nem is tudtam élvezni a társaságot. ráadásul betétet kellett volna cserélnem, de nem volt egy hely, ahol sikerült volna, mert hozzájuk nem lehetett bemenni, én meg messze lakok, hazamenni sem akartam, mert most mondjam a fiú barátom szemébe, hogy megyek haza, mert női ügyeim vannak? most érted. szóval ne akard, hogy arra kelj, hogy a lepedő tiszta vér, hogy nem léphetsz ki a házból, mert fáj a hasad, és hogy fél óránként a vécére rohangálj. úgyis meg fog jönni, ne aggódj emiatt, mert akkor még később jön meg, meg minden kis jelre azt fogod hinni, hogy az már az, szóval várd ki. :)

2013. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a barátnőd 11 évesen menstruált nem jelenti azt, hogy Te le lennél maradva, ugyanis 16 éves korig kell megjönni az első menstruációnak. Mindenki más ütemben fejlődik. Egy korábban menstruáló lány sem értékesebb semmivel mint az akinek később jön meg. Ez nem valami kiváltság!
2013. júl. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17 éves korodig bőven ráérsz!!
2013. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!