Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy a méhnyakam...

Normális hogy a méhnyakam ennyire zavaró és elzárja az utat? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

2hónapja vesztettem el a szüzességem, rá 1 héttel vettem észre hogy a hüvelyem elülső(vagyis a hasam felől lévő) falán van egy kisebb diónyi,kemény csomó. És mintha egy nyílás/lyuk is lenne rajta.


Utána olvastam, és ez lehet a méhnyakam.

Na de ez mindenkinél ennyire zavaró?

5-6 centire van, ha tampont helyezek fel, kissé megakad benne.


Emellett be tudok mögé 2 oldalt nyúlni. Ez normális?

2 oldalról be tudom mögé nyomni az ujjam.


Természetes hogy ennyire kidudorodik/elzárja az utat?

Szex közben ez nem irritálja a férfiakat?



2013. jún. 27. 15:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Amúgy az a pár féleszű, aki szerint a G-ponját tapogatja: nők vagytok? Ha nem, akkor nem magyarázzatok hülyeségeket.

Ha meg nők, akkor ugyan nyúljatok már fel magatoknak, aztán tapogassatok egy kicsit.

A G-pont (amit egyébként nem is mindenkinél lehet kitapintani...), nem akkora, hogy még két oldalról be is lehessen nyúlni mellé bakker.

Főleg nem diónyi méretű...


A kérdező a méhszáját tapogatja és kész. Nyugodtan menjen el orvoshoz, az is ezt fogja mondani.

2013. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem igaz!! Több hüvelyfeltárást végeztem,mint ti együtt! Nem a méhszája! Amúgy a tampon is akkor van helyesen felhelyezve,ha ezen a ponton túl tolják!
2013. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azt megnézném mikor néztél te hüvelyt belülről, ha azt állítod, hogy a G-pont diónyi nagyságú. Komolyan az eszem megáll.
2013. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Én azt mondtam,h ezen a területen található a G-pont és ez bizony így van! Könyörgöm tapogassátok már meg magatokat!
2013. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A kérdező írta, hogy kisebb diónyi méretű csomót tapint.

Erre te írod, hogy a G-ponját tapogatja.

Hogy lenne már a G-pontja kisebb diónyi?

Ha felnyúlok magamnak, az ujjam végével pont ki tudom tapintani a méhszájam. Az ujjam pedig 7 cm hosszú. Menzeszkor meg még lentebb van a méhszáj, szóval simán lehet 6 centire.

na meg az is lehet, hogy a kérdező szimplán nem tudja felmérni, hogy mi mekkora.


A méhszáját tapogatja, egészen biztos. Nem a G pontját.


De komolyan mondom, örülnék, ha a kérdező elmenne orvoshoz, aztán leírná a sok hülyének, hogy az orvos megmondta, hogy a méhszája az és kész.

2013. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
HA FELNYÚLSZ MAGADNAK,AKKOR BIZTOSAN ÉRZED,H A HÜVELY ELÜLSŐ FALÁBAN KB. 3-4 CM-RE VAN EGY BEDOMBORULÁS. AZ NEM A MÉHSZÁJ. AHHOZ,H A MÉHSZÁJADAT TAPINTSD FELJEBB KELL NYÚLNOD KB. UGYANENNYIT.
2013. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

De nem érted b.meg, hogy a kérdező akkor sem a k.va G pontját tapogatja?

Elhiszem, hogy ott van, de a kérdező akkor sem azt tapogatja és kész. Fogd már fel végre, hogy a G pont nem diónyi nagyságú, és nem lehet mellé benyúlkálni se!

Mit nem értesz ezen?

2013. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
B...meg te ,de nagyon! Olvasd el a 4. választ értelmesen!Vagy az neked nehéz??
2013. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!