Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha viszketnek a nagy...

Baj ha viszketnek a nagy szemérem ajkaim?

Figyelt kérdés
Pár napja viszketnek. Miért? 14/L
2013. jún. 27. 07:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. De hogy mondjam el anyunak? Ajj olyan cikinek érzem. :/
2013. jún. 27. 14:23
 12/21 anonim ***** válasza:
Mondd neki,h viszket és egy kicsit duzzadt. Biztosan segíteni fog.
2013. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nagyon kedvesek voltatok.:)
2013. jún. 27. 15:26
 14/21 anonim ***** válasza:

A fertőzésnek nagyon sok fajta tünete van és nem mindenkinél jelentkezik az összes tünet és egy viszkető, megduzzadt nemi szerv simán lehet lehet egy fertőzés és gyulladás eredménye is.

De ha véletlenül mégis fertőzése lenne a kérdezőnek és nem megy orvoshoz, a fertőzés pedig feljebb terjed és okoz egy gyulladást a petefészekben vagy a méhben, akkor senki ne mondja, hogy nem lett volna jó egy orvossal megnézetni, biztos ami biztos alapon.

Meg persze, akkor ha nem fertőzés, akkor is kiderül, hogy akkor mi.

2013. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Lehet hogy nem fertozes, de miva ha az? Ha az es nem megy vele orvoshoz? Erre anelkul hogy nem latta meg orvos se fog pontos valaszt adni, eppen azert kell elmenni hogy megtudja mi okozza a problemat es kezelve legyen. Kedves kerdezo, nekem se volt konnyu anyuval kozolni meg 1 eve (15 voltam) hogy ilyen gondom van, mert hat ciki.. meg nodoki?! De inkabb az, mintsem legyen valami es kesobb ne lehessen babam.. anyud pedig azert van hogy segitsen, ne fog cserdben hagyni soha. Csak mond el, menetek el egyutt az ovoshoz nem lesz gond. :)

2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszii :)
2013. jún. 27. 22:34
 17/21 anonim ***** válasza:

Bocsánat,h közbe szólok. De én inkább bőrgyógyászhoz mennék.

Ha fertőzés azt is meg tudja oldani,ha nem akkor viszont sokkal nagyobb segítség,mint a nőgyógyász.

2013. jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De olyan mintha ki lenne száradva. Az nem lehet hogy száraz ott a bőröm?
2013. jún. 28. 19:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha kivan szaradva, es oont ott akkor fertozes lesz szerintem is.. menj orvoshoz!
2013. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De az is előfordulhat, kend be hydratálóval.
2013. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!