Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha viszketnek a nagy...

Baj ha viszketnek a nagy szemérem ajkaim?

Figyelt kérdés
Pár napja viszketnek. Miért? 14/L
2013. jún. 27. 07:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mosd meg! :) Nem, a viccet felre teve, mast nem vettel eszre a viszketesen kivul? Pattanas szerusegek, valtozas a folyasod allagaval,szinevel vagymszagaval kapcsolatban? Lehet hogy elkaptal valami gombas fertozest, ha par nap mulva se mulik el azert menj el nogyogyaszhoz a biztonsag kedveert.
2013. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem semmi nincs, csak viszket és megdagad.
2013. jún. 27. 09:47
 3/21 anonim ***** válasza:
Hat ha a viszketes nem parosul massal, akkor is lehet huvelyi fertozes jele, szoval ha nem mulik orvos. Inkabb mondja most hogy nincs gond, cagy hogy gond van es kezelje, mintsem majd elmenj hozza kesobb es legyen valami szovodmenye.
2013. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Lehet,h allergia. Gondold végig,mit használtál mostanában(betét,tisztálkodó,mosószer,esetleg új fehérnemű).

Vegyél be Calcium pezsgőtablettát,antihisztamint és ne használj csak illat,színezékmentes modakodót és csak a bugyidat is ezzel mosd,majd alaposan öblítsd ki tiszta vízzel.

2013. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,h hüvelyi,esetleg külső nemi szervi fertőzésed van,akkor inkább a kisajkak,a hüvelybemenet,húgycső tájékán jelentkeznének elsősorban a tünetek.
2013. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenki. am utolsó akkor mitől lehet. mert szerintem nem allergiás vagyok.
2013. jún. 27. 11:01
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha viszket és megdagad a nemi szerved, akkor ez elég egyértelműen hüvelyi fertőzéses tünet és irány az orvos!
2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha viszket és megdagad,elég egyértelműen lehet allergiás reakció.

Az,h eddig valaki nem volt érzékeny semmire nem jelenti azt,h nem is lesz soha. Allergia bármikor kialakulhat, még olyan dolgokra is,amit eddig bírt valaki.

2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is valamilyen allergiás dologra tippelek.

Mosószer vagy mosakodószer váltás, műszálas bugyik, stb...

2013. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem se fertőzés, mert annak lennének más jelei is.
2013. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!