Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van ami nagyon...

Fehér folyásom van ami nagyon kellemetlen szagú és gyakran okoz viszketést is, már a szexre is kihat oly módon h fáj a közösülés. Van úgy h hetente járom a nőgyógyászt, de a gyógyszerek nem használnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szedtem már canesten combit, clion-d-t és sok más kenőcsöt és kúpot is használtam már, de egy két hétnél tovább soha nem múltak el a kellemetlen tünetek.Hallottam valami injekció kúráról ami egy évig véd a hüvelygomba ellen.Valaki esetleg hallott már róla?
2009. okt. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

válts nőgyógyászt! állandó gomba kismedencei gyulladástól is lehet. én is hasonló problémával küzdöttem, diétáztam is de lehet hogy te is(mint én) nagyon rástreszelsz az egészre és attól jön elő! esetleg immunrendszeri gyengeség.

az injekcióról még nem hallottam

2009. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én legutóbb Betadin kúpot kaptam, ami recept nélkül is kapható. A partnereddel minden rendben? Nem ő fertőz vissza, vagy hordja haza? Már bocs.
2009. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
remélem a párodat is kezelték, mert különben esélytelen h meggyógyulj. mivel folyton visszafertőz. erre ugye gondoltatok?
2009. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen panaszra mi legtöbbször hüvelykúpot és szájon át szedhető gyógyszert is szoktunk adni természetesen a párodnak is be kell szedni egy dobozzal, mert nem arról van szó, hogy ő esetleg félre lép, hanem ha téged úgymond "kikúrál" a kúp és a gyógyszer a párod péniszén a baktérium még mindig ott van, ezért kell neki is gyógyszert szedni, hogy nem fertőzzön téged vissza.
2009. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már lassan négy hónapja nem közösültem senkivel mégis igy vagyok.Amikor vége lett a kapcsolatomnak egyből elszedtem egy adag Canesten Combit és még csak nem is csökkentette a tüneteket.
2009. okt. 14. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Canesten nem sokat ér. Mintát kell vennie a nőgyógyászodnak, elküldeni tenyésztésre, ott kimutatják, hogy milyen fertőzésed van és hogy a kórokozó, ha van, mire érzékeny, milyen gyógyszerre van szükséged. Kérdd, hogy vegyen le tenyésztést!
2009. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden folyás esetén kötelező a nőgyógyászati szakvizsgálat!

Még a legártalmatlanabbnak tűnő folyás mögött is meghúzódhatnak komoly bajok.

Nagyon fontos a hüvelyi folyások kezelése,hiszen elhanyagolt esetekben a fertőzés a méhre és a petefészekre is kiterjedhet,idült kismedencei gyulladást, meddőséget okozhat.

Sohasem szabad elfelejtkezni arról, hogy hüvelyi folyás esetén – amennyiben azt fertőzés okozta -, kezeltessük partnerünket is, hogy megelőzhessük a visszafertőződést.

2009. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!