Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális vagy kezdjek aggódni?

Normális vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
7 napja szedem a Klion D 100-at,azt hiszem tegnap elkezdtem vérezni pedig vagy 11 napja múlt el a menstruációm,ráadásul iszonyatosan görcsöl a hasam alja! Azt tudom,hogy ezek mellékhatások de én attól még félek,hogy valami gond van! Tegnap is feltettem azt a gyógyszert, olvastam,hogy ilyenkor is szedni kell! Remélem nem csináltam hülyeséget,hogy tovább alkalmazom! El fog múlni ez a kellemetlen fájdalom és a vérzés ha befejeztem a kúrát?A nőgyógyász nem mondott semmit csak kapkodva elhajtott engem! Léci valaki nyugtasson meg,hogy normális! Köszönöm
2013. jún. 24. 12:48
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mire szeded?

Nem fáztál meg, nem voltál beteg? Az befolyásolhatja, vagy nem szerepel a mellékhatásoknál valami?

2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok

Épp ez az hogy nem tudom, a nőgyógyász semmit nem mondott,kérdeztem ,hogy mi a bajom de ő elhajtott...egyébként viszketett meg égetett mielőtt elkezdtem szedni

2013. jún. 24. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom egyébként,ha esetleg az idegesség nem tesz rá,de azzal még nem volt gond
2013. jún. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!