Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már tizenkét éves vagyok és...

Már tizenkét éves vagyok és még nem jött meg; kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Kicsit ciki , de az osztályból // 6.o // már csak nekem nincs meg a menzeszem. Már elkezdett nőni a mellem szőrösödik a nemi szervem és ahónaljam . a lábamon is már fekete a szőr. fehérfolyásom már két éve van. mikor kezdjek aggódni ? normális ez h még nem jött meg ?

12/l


2013. ápr. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem vagy még lemaradva, majd, ha 16 éves korodban sem jön meg kezdhetsz aggódni. Egyébként nehogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen, sok kislány inkább azt mondja, hogy neki már megvan, csakhogy nagylánynak tűnjön a többiek előtt. Az igazságot gondolom nem szoktátok leellenőrizni egymásnak :D .
2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,16 éves korodig kell megjönnie.
2013. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, hiszen mindenki más ütemben fejlődik! Még 4 évig várj türelmesen. Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor érdemes orvoshoz menni!
2013. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan már! dehogyis.

17 éves korodig ráér megjönni.

2013. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ezzel kicsit megnyugtatlak, 14 éves vagyok és még nekem se jött meg. :) De nem várom. És szerintem te se várd ugyanis, akkor pl. nem mehetsz bármikor strnadra. :)
2013. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez komoly? hatodikban már csak neked nincs meg? tuti kamu. mármint jó páran biztosan hazudnak. nálunk is volt ilyen! most nyolcadikos vagyok és így is 2-3 lánynak nincs még.ebből ketten már kamuztak,de lebuktak.

én is féltem 12 évesen a dologtól hogy mikor jön már,13 évesen sem jött,mert eléggé lefogytam. aztán 14-t betöltöttem,szerencsére felszedtem pár kilót,normál lett a súlyom és akkor jött meg. ezzel nem azt mondom hogy hízzál,mert neked tuti nem ez a bajod. viszont nekem azért késett,mert vékony voltam.a doki pedig azt mondta hogy max 13 évesen jön majd meg. de ahogy olvashatod,egy furcsa probléma miatt csak 14 évesen jött.először ciki volt,de utána elfogadtam,a lényeg az volt hogy már nagylány vagyok és kész :D

a te korodban sokan várják,ami érthető is. viszont páran már annyira be vannak zsongva a dologtól,hogy hazudnak. mindenkinek. a végén már képesek olyan szintre lesüllyedni,hogy azt se tudják,tényleg megjött-e nekik anno.

jobb esetben van még 1-2 éved,ha szerencsés vagy. hoppá!

most látom hogy folyásod 2 éve van. nos,általában normál esetben 2-2,5 év folyás után jön meg.

hidd el,nem kell sokat várnod :)

2013. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!