Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek nagyon erős...

Mitől lehetnek nagyon erős menstruációs görcseim, amik még a görcsoldóktól se múlnak el?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam vele nőgyógyásznál, meg se vizsgált, csak felírt egy fogamzásgátlót, mondván, hogy ezzel minden helyrejön. Sok mellékhatása miatt abbahagytam a szedését, a görcseim pedig egyre erősödnek. Egy menzesz alatt egy levélnyi fogamzásgátlót beszedek, hogy legalább aludni tudjak....
2013. jún. 15. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy levél fogamzásgátlót beveszel? Ugye ez nem komoly? Sürgősen keress olyan orvost, aki meg is vizsgál. Gyógyszert is csak azért írt fel neked az, mert általában pénzt kapnak érte, hogy azt adják el. Vizsgálat nélkül meg sokkal rizikósabb is szedni.
2013. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem jó-

Én csak "Meristin"-t szoktam bevenni

2013. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Esetleg még háziorvos is felír valamit

2013. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy gyógyszertárban kérdezd meg, még milyen

görcsoldók vannak

2013. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen görcsoldót irass fel
2013. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem görcsoldót vennék, hanem fájdalomcsillapítót. A görcs olyan, hogy ha egy gyógyszer "oldja" is, attól még minden mozgástól újragörcsölhet, és az majdnem ugyanúgy fáj mintha be se vettél volna. Ezért én mindig fájdalomcsillapítót szedek az első 2 nap, mert nekem is elviselhetetlen.
2013. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy menzesz alatt egy levélnyi fogamzásgátlót beszedek, hogy legalább aludni tudjak...."


Ha ez igaz, akkor gondolom minden sz*rt beszedsz anélkül, hogy elolvasnád a tájékoztatót. Kezdd mindig azzal.


Sokan esküsznek a pálinkára, próbáld meg. Nem egy egész üveggel! Csak 1-2 kupicával, aztán pihenj le egy órára.

2013. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsánat! :D túl késő volt, görcsoldót szedek egy levélnyit, meg mellé fájdalomcsillapítót, általában a flector por beválik
2013. jún. 15. 08:53
 9/11 A kérdező kommentje:
a lényeg az, hogy sokféle görcsoldót meg fájdalomcsillapítót kipróbáltam már, de nem használnak...már nem csak a menzesz alatt szokott görcsölni a hasam, hanem 2 héttel előtte is, alatta pedig olyan elviselhetetlen, hogy nem tudok aludni.
2013. jún. 15. 08:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el másik nőgyógyászhoz.
2013. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!