Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezek a tünetek...

Szerintetek ezek a tünetek lehetnek erős felfázástól?

Figyelt kérdés

Nagyon felfáztam és ennek következtében fájt a vesém és a felfázás egyéb tünetei is tapasztalhatók voltak. Elmentem orvoshoz, megvolt a laborvizsgálat is, kaptam antibiotikumot. Az eredményeim szerencsére negatívak lettek. Az antibiotikum kúra után jobban voltak, a tünetek elmúltak...de eltelt néhány nap és újra előjöttek. :( És most úgy érzem, hogy már nem csak a vesém fáj, hanem kiterjedt más szervekre is. Jobb oldalt, egész lent szúr és fáj...nagyon kellemetlen érzés mert gyakorlatilag az egész jobb oldalam elől-hátul fáj. :S

Szerintetek lehetséges, hogy petefészek gyulladás?

Mert olvastam, hogy az ilyen felfázás kiterjedhet egyéb szervekre is...nőknél főleg.

Már kértem időpontot nőgyógyászhoz és a háziorvoshoz is mindenképp visszamegyek, csak szeretnék véleményeket kikérni! Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is köszönöm.


2013. jún. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a laboreredmények azt igazolják, hogy nem fáztál fel akkor nem fáztál fel.

Szedd az antibiotikumot ha attól jobb!

2013. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen eredményeid lettek negatívak, ha kaptál antibiotikumot? Lehetséges esetleg, hogy nem volt elegendő egy antibiotikum kúra és visszaerősödött a baci, ezért vagy rosszabbul. Felfázásos tüneteid vannak még: gyakran jársz pisilni, esetleg csíp, vagy csak nehezen tartod vissza a kevés pisit is, ilyesmik esetleg?
2013. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szex révén szerezted a felfázást, akkor a partnert is kezelni kell és tilos a szex a kúra idején.
2013. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én ezt már egyszer átéltem kedves kérdező! A negyedig doboz antibiotikum után jöttek rá, hogy nem felfázva voltam hanem a vesémet támadta meg egy úgynevezett enterococcus baktérium, emiatt produkáltam felfázásos tüneteket és ugyan olyan helyeken is fájt mint neked.

Teendőként: Kérjél vizelet tenyésztéses beutalót nekem az alapján derült ki miután megkínoztak!

2013. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!