Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez a fájdalom?...

Mitől van ez a fájdalom? Elmúlhat ez pár nap alatt?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van folytón mintha állandóan wc-re kellene mennem de nem mindig kell pisilnem. Amikor pisilek az meg nagyon fájdalmas. Mi lehet ez valami hugyhólyag gyulladás? Ja amúgy anyának mondtam és ő azt mondta, hogy neki is most ez a problémája, csak ő neki nem fáj még.

Jövő héten lesz egy hosszútávú futóversenyem amire feltétlenül elszeretnék menni, de nem kéne most ez a kis probléma. :-(

Nem is tudok aludni tőle, fáj a hasam és állandóan ki kell mennem, legalábbis úgy érzem. Kellemetlen nagyom.

Amúgy 17 éves vagyok, lány

Előre is köszönöm a válaszokat sokat segíthetnek!



2013. jún. 14. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, és ráterjedhet a vesére.
2013. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Biztos hogy el kell mennem orvoshoz? Úgy érzem, hogy jobban vagyok. Nem fáj az alhasam, csak pisilés után. Még mindig fáj a vizelet ürítés de nem kell annyira gyakran mennem. Jobb lett, határozottan. Szerintem nem vészes.

Nem szeretnék potyára orvoshoz menni, mert úgy érzem, hogy már szinte nincs is semmi bajom.

2013. jún. 14. 19:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula segít. Patikában vény nélkül kapható. Felfázásokat simán kikezeli.
2013. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szerencséd van és most elmúlt. Vigyázz magadra.

A házi orvoshoz kell ilyenkor menned és vigyél magaddal máskor vizeletmintát.

ott ellenőrzi és ha kell ír fel antibiotikumot amitől 1-2 nap alatt elmúlik.

2013. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb ilyenkor tényleg a házi dokihoz ugorj el.
2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!