Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja késik! Mitől?...

2 hónapja késik! Mitől? Megijedtem!

Figyelt kérdés

Most karácsonykor lesz hogy 1 éves mensizek. Tehát még nincs meg egy éve sem. Eddig mindig hónap végén jött meg. De most se augusztusban se szeptemberben nem jött meg.

Elég sokáig beteg voltam ezekben a hónapokban. Egymás után 2 betegséget is elkaptam. Na meg sokat stresszeltem is a suli miatt. Lehet hogy ezek az okai hogy ennyit késik?? Vagy csak még nem állt be és ez még normális?

Légyszi segítsetek mert megijedtem.

Jah amúgy terhes nem lehetek. Szűz vagyok

16\\L


2009. okt. 10. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A betegség lehet az oka, hogy kimaradt a mensid, meg hát fiatal vagy, majd beáll. :) Ne aggódj. A stressz nem tesz jót.
2009. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdetben nekem is volt 3 hónap kimaradásom...Még nem állt be.Ne aggódj ;)
2009. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem 3 x is elmaradt. pedig nekem se rég jött meg:)

szerintem ilyenkor nem jön mindig meg.

2009. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy évig rendszeres volt akkor stresszelés helyett inkább el kéne menned egy nőgyógyászhoz.
2009. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát egyszer volt még ezen kívűl hogy elmaradt de akkor csak egy hónapot... de amúgy nincs még meg egy éve...
2009. okt. 10. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű még nem állt be, még bezavarhat ezer dolog, pl a sok stressz, betegség, időjárás változás. Még nincsen 1 éve hogy megvan szóval teljesen normális! kell 1-2 év mire rendesen beáll, nyugodj meg!
2009. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

rendben

köszönöm a válaszokat :D aranyosak vagytok =)

2009. okt. 10. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen természetes. Nekem sem jött meg minden hónapban, sőt volt, hogy 4 hónapos kimaradásom is volt, de most már rendszeres, mivel tényleg kell pár év, mire beáll.
2009. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, sok embernek szokott kimaradni az első évben, amikor mégnem áll be rendesen.
2009. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!