Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a puncimnál?

Mi lehet ez a puncimnál?

Figyelt kérdés

A jobb szeméremajkam mindig is nagyobb volt mint a bal. Engem ez eléggé zavar. Valamikor (már nem emlékszem pontosan de pár hónapja) találtam a jobb szeméremajkam felső részénel egy kb mogyoró nagyságú kis csomót. Eltűnt, de most megint feltűnt pár napja maszturbálás után...

Nem fáj, talán picit kellemetlen de csak akkor, ha elkezdem azt a kis csomót szétnyomogatni.. mert szét tudom masszírozni, és akkor eltűnik, de pár óra múlva megint ott a csomó. Lehet hogy ez is normális, mint pl bnőmnek a mellében vt a csomó, de orvos megvizsgálta és semmi baja nem vt.. azt mondta teljesen rendben van. Lehet hogy nálam is ez a helyzet? Volt már vkinek hasonló? Nem mondtam még el ezt senkinek, nem nagyon szeretnék elmenni orvoshoz.. de nem akarom hogy baj legyen belőle, szóval úgy gondoltam nem ártana keresni egy nőgyógyászt. Tudnátok ajánlani nekem jót bp környékén? És nekem fontos lenne, hogy nő nemű legyen..:$

Köszönöm előre is!

majdnem17/L


2009. okt. 9. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Először is ne piszkáld, ne nyomogasd, ne nyúlj hozzá. Másodszor ezt tényleg meg kell mutatni orvosnak, Radványi Krisztinát tudom ajánlani, ha nőhöz ragaszkodsz.
2009. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kérlek írjatok még!
2009. okt. 9. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt már ilyen, egyszerű pattanásnak bizonyult, egy idő után ki is lehetett nyomni.
2009. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de bekem ez belül van! de am most figyeltem, és mintha eloszlott volna...

nem önkielégítettem azota, és lehet akkor h ez izalmi állapotban dagad csak meg? pár napig tart aztán nem...

2009. okt. 11. 19:10
 5/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is volt már ilyen, és nem nézettem meg, de utána egyik napról a másikra nagyobb lett és már ülni sem tudtam. Elmentem orvoshoz és kiderült, hogy ciszta... Azt mondta hogy elég szokatlan helyen van, és akár egy kis ütés következménye is lehet. Helyben érzéstelenített és kiszúrta, ezt 3 alkalommal játszottuk el. :S Nah de utána nem vigyáztam rá úgy ahogy kellett volna, azonnal ültem a biciklire, nem hanyagoltam a tangát, és visszajött! Most megint mehetek vissza, amíg nem nagy, hogy hamarabb túl legyek rajta! Szerintem mindenképpen nézesd meg, mert később rosszabb lehet!
2009. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia,köszi nekem úgy néz ki magától eltűnt... de érdekes hogy csak izgalmi állapotban jött elő, kicsi csomócska volt, és el is tűnt utána nem sokkal. Kb 2-3 alkalommal észleltem, azóta mindig nagyon odafigyelek, de semmi szerencsére.

El tudnád mondani, te hogy vetted észre? Lehet hogy különbözik az esetünk. De köszi a válaszod, és sok sikert, jó egészséget neked!

2009. nov. 30. 12:10
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Az előző vagyok. Szóval én legelőször fürdésnél vettem észre, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, viszont mindig éreztem hogy ott van, akárhányszor odanyúltam... Amikor meg már komoly volt akkor reggelre hatalmasat nőtt, és az már nagyon nagyon fájt...:S
2009. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oh értem. Köszi hogy leírtad, nekem nem ez a helyzetem (szerencsére:$).

Neked jobbulást és ne aggódj, biztos rendbe jössz :)

2009. nov. 30. 20:18
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm! :)
2009. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, de nekem volt hogy mindkét oldalon találtam:O de most csak az egyiken van.
2010. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!