Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncimnál és a popsimnál ki...

A puncimnál és a popsimnál ki van száradva a bőr. Mit lehet vele tenni? Miért van ez?

Figyelt kérdés
egyik napról a másikra elkezdett fájni. kicsit ki van repedezve és nem tom mi ez, és hogy mit lehet vele tenni.
2009. jún. 6. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is elő szokott fordulni, általában olyankor, ha nincs megfelelően kiöblítve a fehérneműm, vagy ha illatosított tisztasági betétet használok. Én vettem a rossmannban babapoposi krémet, és azzal szoktam kenegetni. Egy nap alatt helyrehoz.
2009. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a nincs megfelelően kiöblítve a fehérneműmmel arra céloztam, hogy én kézzel mosom a fehérneműimet és előfordul, hogy nem megfelelően áztatom ki belőle a coccolinot, tehát nem arra gondoltam, hogy piszkos marad.
2009. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké értem:)

próbálkozok krémekkel:) lehet h a betéttől jött ki, mivel illatosított.:) a nivea krémmel meg vmi kamillással próbálkozok ha nem válik be akkor hüvelygombakrém...sajnos az is van..:( lehet azért

2009. jún. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!