Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben hogyan kell...

Ilyen esetben hogyan kell szedni a fogamzásgátlót? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

A tablettákat úgy kell szednem, hogy mindig a hét utolsó napján, azaz vasárnap kell bevennem a levélről az utolsó tablettát, aztán egy hét szünet.

Most sajnos figyelmetlenségből elaludtam vasárnap este, (pedig még a telefonom is jött az esemény értesítő, hogy be kell vennem) így pont az utolsót nem vettem be.

Egy hét szünet most ment le, rendesen megjött, nem volt semmi gond.

Most az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor újra vasárnap (azaz ma) kell bevennem az első tablettát, vagy a késés miatt hétfőn?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! (:

19/L



2013. jún. 9. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mától.
2013. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:

És kifelejtettem, de még arra is szeretnék választ kapni, hogy ha abba szeretném hagyni, akkor azt hogy tegyem? Mert amikor van az az 1 hét szünet elég rosszul szoktam lenni... Most ha elfogy az utolsó levél akkor megvárom amíg megjön és nem szedem utána? Akkor a menstruáció magától be fog állni vagy félek összezavarom ezzel az egészet :/

2013. jún. 9. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így hagyd abba. Egy teljes levél bevétele után. A megszokott ritmushoz képest valószínűleg változni fog a mensesed,de ez így normális.
2013. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! (:
2013. jún. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!