Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » NAGYON FONTOS! Ti abbahagynáto...

NAGYON FONTOS! Ti abbahagynátok a fogamzásgátlót ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Félek, hogy az orvosom abbahagyatja velem, más védekezési mód mellett mindig ideges voltam. Pénteken megyek nőgyógyászhoz.


6 hónapja szedek fogamzásgátlót, az utóbbi 2 hónapban megpattant pár ér a bal vádlimban és naponta több órát zsibbad, illetve még a lassú sétától is légszomjam van.

(Illetve B-ről C-re nőtt a mellem) Szerintetek ezek a trombózis előjelei? Ti abbahagynátok ekkor? Sajnos fél év alatt ez a 3. gyógyszerem, az első típusút 1 levél után abba kellett hagynom migrén miatt.


2013. máj. 15. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a migrén után nem kezdtem volna másikat.
2013. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem is próbálkoznék többet fogamzásgátló gyógyszerrel! Ez nagyon komolyan veszélyes, abból amit leírtál hajlamos vagy a trombózisra. Ne attól félj hogy abbahagyatja veled... Találjatok más módszert a védekezésre!
2013. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltétlenül abbahagynám, ahogy tettem is mikor 160-ra ment a vérnyomásom. Én péntekig sem várnék.


Évekig óvszert használtunk a férjemmel és soha semmi baj nem volt. Kicsit macerásabb, de ha odafigyel az ember nem lehet gond. Inkább ez, mint egy mélyvénás trombózis.

2013. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 spinning group ***** válasza:
Az érbetegség és az alvadási zavar nem biztos hogy összefüggésben áll, de egy felkészült orvos úgyis megmondja, hogy milyen lehetőségek közül választhatsz és milyen kockázatok vannak. A saját egészséged legyen a legfontosabb, és ne mástól várd a választ. Legyen egyértelmű, hogy csak akkor szeded, ha nincs különösebb kockázata!
2013. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van hajlamod a trombózisra tilos szedni. Mindenképp ahgyd abba ha igy van mert a trombózisban meg is halhatsz. Sok nőnek nem bírja a szerevezete egyik gyógyszert sem. Próbálj ki egyéb alternatívát. Pl az ovszer pharmatex-szel elég biztos, supla védekezés. vagy próbáld ki a hüvely gyűrűt hátha azt birod. én nem játszanék ezzel.....
2013. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Off:


Arra szeretném csak felhívni a figyelmet, mert elhangzott, hogy óvszerrel kizárólag víz alapú síkosítok és segédeszközök használhatóak, mert az olaj alapúak károsítják a latexet. (A latexmentesekkel nem tudom mi a helyzet, biztosan rá van írva...)Tehát a pharmatex tabletta igen, viszont a krém és a kúp már nem játszik gumival. Nos a tabletta a legpocsékabb az összes közül, ugyan is szana szét marja az ember jobbik felé, még a férfit sem kíméli. Szóval ezzel vigyázni. Vegyél spermicides óvszert.

2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy abbahagyatja veled? Akkor inkább tovább szednéd és inkább trombózisod lenne? Tudod te milyen komoly az?

Inkább hagyd abba mint, hogy bajod legyen!

2013. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!