Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó vérzés?

Mellbimbó vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok...nagyon kétségbe vagyok esve...tegnap együtt voltam barátommal és ugye volt petting hasonló..és már tegnap du. óta kicsit fáj az egyik mellem most fürdésnél észrevettem hogy vérzett a mellbimbóm ott ahova beleszurkált szerintetek nagy baj van? megvagyok ijedve eléggé...:/

2013. jún. 7. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki szurkált bele a mellbimbódba és mivel szurkált? Kicsit értelmesebben tedd fel a kérdést?!
2013. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
senki..barátommal együtt voltam és hát szájába vette meg szívta ...de félek hogy ez valami más:(mert fáj is :(
2013. jún. 7. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erősebben megszívhatta, mint kellett volna. Ha hétfőig nem múlik el feltétlenül menj orvoshoz. Bár szerintem elmúlik addigra.
2013. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
félek hogy valami daganattól van:s eléggé...
2013. jún. 7. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
A daganat nem ilyen. Sógornőmnek volt mellrákja és az teljesen más. Nyugalom.
2013. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen de valahol olvastam hogy okozhatja vagyis jelentheti ezt...:s a mellbimbó vérzés azt hiszem hogy a tejcsatornákkal van akkor valami:(
2013. jún. 7. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a mellrák tünete a mellből való váladékozás, vérzés. De nyugodj meg, valószinű amit az előző válaszoló is irt, hogy erősebben szivta meg a párod. Volt a petting is előtt problémád, vagy csak azután kezdődött mindez? Mert ha előtte nem volt semmi bajod, akkor még valószinűbb, hogy csak ez okozta. Ha pár napon belül nem múlik el, menj dokihoz, de addig is ne izgulj.
2013. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tegnap előtt volt ez a petting és tegnap fürdésnél mármint fürdés után mikor törölköztem akkor vettem észre hogy vérzik a mellbimbóm..:s tehát ekkor kezdődött meg néha beleszurkál a mellembe.. :s
2013. jún. 8. 00:13
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval 2 napja még nem votl semmi bajod. Nyugodj meg, most sincs. Mondom, ha pár napon-hlten belül nem múlik el, akkor menj orvoshoz. De fölösleges igy izgulnod.
2013. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem igazad lesz:)
2013. jún. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!