Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El lehet valahogy mulasztani?...

El lehet valahogy mulasztani? Mert nagyon fonto$ lenne.

Figyelt kérdés
Tegnap este jött meg, most nagyon vérzek de jövőhét csütörtökön lesz egy műtétem és félek, hogy addigra nem fog elmúlni teljesen, mert szokott olyan lenni, hogy egy hétnél tovább tart de a végén már csak kevés van meg ilyen barnás. Nem tudom, hogy akkor meg fogják-e csinálni. De fontos lenne, mert nem azért kocsikázok majd több mint 300km-t, hogy elhalasszák.
2013. máj. 30. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a szívemmel fognak csinálni valamit (nem vágnak, hanem katétereznek) és gondolom nem fogok annyi vért veszíteni, hogy az ájulás fog kerülgetni.
2013. máj. 30. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Felhívod dokidat és megkérded így megcsinálják e. 300 km-re lehet telefonálni.
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom a számát...
2013. máj. 30. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg már anyám lefoglalta a hotelszobát meg minden el van intézve.
2013. máj. 30. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába van minden elintézve, ha nem műtenek. Akkor felhívod a kórházat, és ők megmondják hogy éred el a dokit.
2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan, hivd fel az orvost. enyhe mensi vagy barnázás mellet már meg fognak műteni valószinüleg.
2013. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!