Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso szex utan. Mit jelenthet ez?

Elso szex utan. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Masfel hete elkovettem egy nagy hibat, egy hazibuliban sokat ittam es elvesztettem a szuzessegemet. Kozben picit vereztem, pedig a szuzhartyam mar ki volt lyukadva elotte. A srac nem a legelejetol amint bennem volt hasznalt gumit.:/ Masnap neha-neha vereztem picit, harmadnap ijedtem meg igazan, amikor nagyon elkezdtem verezni, de mint meg sosem, meg akkor sem, amikor menstrualok (aminek mellesleg meg nagyon nem volt itt az ideje epp akkor,h megjojjon)es apro gumok, golyocskak is jottek ki a verrel egyutt, ami tenyleg aggasztott. Kovetkezo nap is eros verzesem volt meg, utana mar egyre jobb lett es vegul elmult. Az aggodalmam viszont nem teljesen. Tud valaki segiteni, hogy mi volt ez az egesz, mit kellene tennem? Nem itelkezest varok,nem veletlen kezdtem a nyilvanvaloval:hibaztam.. hanem tenyleges segitsegre van szuksegem!

2013. máj. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első után én egy hétig véreztem. Elmúlt nem történt semmi. Viszont ha nem a legelejétől volt a srácon gumi, azért tesztelj, nehogy terhes légy.
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
szerintem menj el a nőgyógyászhoz, az a legbiztosabb! tudom, hogy nem szeretjük, de lehet, hogy valami komolyabb van! minél hamarabb, annál jobb. és szurkolok, hogy ne legyen semmi!
2013. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez a fajta verzes semmikepp sem lehet biztositek arra, hogy nem vagyok terhes? :/ Koszonom a valaszokat egyebkent, es a drukkot, en is remelem, hogy nem lesz semmi baj..
2013. máj. 31. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj.
2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)) egyelore ugy tunik:) majd elmegyek nogyogyaszhoz, amugy is akartam mar.
2013. jún. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!