Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menszeszem már 4...

Késik a menszeszem már 4 napja és még nem jelentkezett semmilyen menstruációs tünet (görcsös mellek, hasfájás). Mi lehet az oka, hogy még nem jött meg?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításos módszerrel védekeztünk, de nem ment el bennem és idő előtt kivette. Peteérésem sem volt. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Hétvégéig várok és ha addig sem jelentkezik akkor veszek egy tesztet.

2013. máj. 21. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nem védekezés! Simán lehetsz terhes.
2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem volt peteérésed? Hőmérőzöd magadat? Ha igen, akkor tudhatnád, hogy ha nincsen peteérés, akkor nem fog megjönni sem. Tehát ha nem volt peteérésed, akkor persze, hogy nem jön meg, majd ha lesz, utána 11-14 nap múlva fog megjönni. És akkor terhes sem lehetsz, mert nem volt minek megtermékenyülnie.


Ha mégsem méred a hődet, akkor nem tudom, hogy honnan tudod biztosan, hogy volt-e peteérésed. Akkor viszont lehetsz terhes, mert a megszakítás nem a legbiztonságosabb védekezés.

2013. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 nap, az még semmi!
2013. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem érzed, hogy meg fog jönni, mert még nincs közel. Egy tesztet azért csinálhatnál, ha negatív akkor egy kicsit megnyugodhatsz és várhatod tovább h megjöjjön. Nekem most pont 4 napot késett, 2 naponta teszteltem, mind negatív volt, így nyugodtabb voltam picit, de nem szokott késni, 28-29 napos már egy jó ideje, nem tudom mi történt most. De azt tényleg honnan tudod, hogy volt-e peteérésed?


Akik azt mondogatjátok, hogy a megszakításos módszer nem megfelelő védekezés, azok olvasták a könyvben, a dokijuk ijesztgeti őket ezzel vagy így lettek terhesek vagy esetleg a közvetlen ismerősök közül valaki, hogy ennyire biztosak a véleményükben? Mert az én drága dokim minden alkalommal elmondja, hogy a megszakításos módszerből szép kisbabák szoktak születni, ehhez képest 1,5 éve működik már a módszer nálunk és nem tűnök terhesnek. Azt még hozzáteszem, hogy az utolsó pár percre vesz fel a barátom gumit.

2013. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A peteérést az nem úgy gondoltam h egyáltalán nem volt, hanem h abban az időben nem volt amikor csináltuk. Kiszámoltam és az nem arra a napra esett.
2013. máj. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!