Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Március 11 óta nem jött meg,...

Március 11 óta nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés
cukorbeteg vagyok, de még sosem késett emiatt ennyit, az elmúlt két hétben fel voltam fázva, de már meggyógyultam, és múlthéten ultrahangon is voltam, de nem volt semmi, és gyakorlatilag terhes sem lehetek, mert óvszert használok a barátommal. mitől maradhat ki ennyire?
2013. máj. 20. 23:02
 1/3 anonim válasza:

Ha voltál uh-on miért nem kérdezted meg a dokit?

Egyébként: lehet hormonális gond, sok függ attól h hány éves vagy, kérdés h előtte mindig normális ciklusod volt-e, stb.

2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz, csak ő fog tudni válaszolni. Lehet fertőzés, gyulladás, ciszta vagy akár terhesség is.

A biztonság kedvéért tesztelj egyet. Akkor is sikerülhet teherbe esned, ha védekeztek, csak sokkal kisebb valószínűséggel.

2013. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha voltál ultrahangon, ott kellett volna megmondani, hogy március 11 óta nem menstruálsz, és megkérdezni, hogy mi lehet az oka.
2013. máj. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!