Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg tőle hamarabb?

Miért nem jön meg tőle hamarabb?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 19-én jött meg, azóta eltelt egy hónap és megint 19-e van. Harmadik napja iszok napi 2bögre rozmaring teát azért, hogy hamarabb jöjjön meg, de nem, hogy hamarabb jönne meg, inkább eltolódott. A ciklusaim egyébként nem szabályosak, ezért nem is lepődnék meg ezen, ha egyszer már nem ittam volna és nem használt volna. 3éve ugyanis alkalmaztam a teát erre a célra és hatott is. Terhesség kizárva, akkor mitől lehet?! Kérlek ne írjatok olyat, hogy menj el nődokihoz, mert ennyiért nem fogok! Köszönöm a válaszokat előre is! 16/L

2013. máj. 19. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor endokrinológushoz. nekem sem volt sosem pontos a ciklusom, csak addig sneki nem törödött vele amig nem akartam babát. AZtán kiderült hogy hormon betegségem van, 4 éve várom a csodát hoyg teherbeessek. Valószinüleg hormonális oka van és ha több mint 2-3 éve meg van akkor már midnneképp be kellett volna állnia, mivel nincs igy valami probléma biztos van sajnos.
2013. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a hormon problémákon nem mindig segítenek az alternatív gyóygmódok.
2013. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Tanultál belőle, hogy a szervezetedet és pláne a hormonokat nem lehet csak úgy irányítani, akkor jön, amikor akar, és ahhoz kell igazítanod az életedet.
2013. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt napra pontos a mansim...Pedig már 32 éves vagyok.hol pár nappal elöbb hol késöbb. :)

Akkor volt pontos napra mikor fogamzásgátlót szedtem.

2013. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, valamit tenni fogok
2013. máj. 19. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Máskor sem valószínű, hogy hatott, csak akkor éppen gy alakult, hogy előbb jött meg. Ennyi.
2013. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 éves vagy még csak.

Majd 1-2 éven belül beáll.

2013. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen...a baj ezzel csak annyi, hogy 11éves korom óta nem állt még be :/
2013. máj. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!