Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon hüvelygombám van?

Vajon hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
Kb fél éve voltam először a problémámmal a nőgyógyászomnál. Akkor azt mondta gomba. Írt fel belső, külső krémet és gyógyszert is. A kezelés végére azonban nem múlt el teljesen, és mivel ajánlotta hogy vegyek Lactofeelt, használtam és égő, csípő érzést éreztem. Pár hete voltam nála, mert nem jöttem rendbe, akkor azt mondta kevert fertőzés és írt fel klion-t és gomba és baktérium elleni gyógyszert. Azt hittem elmúlik, de szex közben továbbra is ég és nagyon el vagyok keseredve :( Lehet hogy csak borzasztó állapotban van a hüvelyflórám és az okozza a panaszokat? :( Mit gondoltok? Nagyon el vagyok kenődve emiatt :(
2013. máj. 18. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, én eleinte canestent használtam, de nem segített, akkor abbahagytam, vagy 2-3 betadine hüvelykúot tettem fel, azóta nem (de azért hagytam abba, mert megjöt a havim, hiába írja, hogy nem kell abbahagyni, nekem nem jött másnap sem amikor feltettel, így abbahagytam), de azóta minden rendben van szex téren.
2013. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A betadine kúp nekem is jó volt, de azt mondta a nőgyógyászom hogy azt nagyon nem javasolja és ne használjam mert tönkreteszi a hüvelyflórát :S annál az egynél éreztem javulást, de abbahagyatta velem
2013. máj. 18. 21:18
 3/5 anonim válasza:
És ha javulást éreztél akkor miért? A hüvelyflórát csak visszalehet állítani, nem? Vagy olyan sűrűn használtad?
2013. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem több mint fél évig volt fertőzésem nem használt semmi.Betadine bevállt,utána vagilact helyre állitó kúpót irtak fel.azóta semmi bajom.mind a kettő recept nélkül kapható!betadinet az ősszeset használd el nehogy visszatérjen!
2013. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is túl vagyok a betadine kúrán és már használom a vagilactot. remélem ez már segíteni fog.
2013. jún. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!