Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon hüvelygombám van?

Vajon hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem olyan problémám van, hogy közösülés után fáj a hüvelybemenet,ég, és valamikor vérzik is sokszor kirepedezik, és napokig fáj. Voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta nem gomba, felírt cikatridina hüvelykúpot, ez nem segített. Arra gondoltam, hogy a nyálkahártyám van elvékonyodva viszont a kúp semmit nem használt. Ennyi hónap után arra jutottam h mégis gomba lehet durvább jelek nélkül, folyás viszketés nélkül. A repedezés sztem gombára utal. MOst vettem paveryl G kúpot gombára, ezt ki fogom próbálni,nem hiszem h kárt tenne. Kíváncsi lennék véleményekre tapasztalatokra. KÖszönöm!


2010. nov. 11. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A dokikban nem lehet bízni. Én 3 hónapja kűzdök bakteriális fertőzéssel, és nem tudják kikezelni, és második alkalommal, ahogy voltam, ez volt szerdán aztmondta nincs fertőzés,de mondom fáj és ég... majd pénteken is visszamentem hogy nézze már meg jobban mert ugyan olyan szar, és hát kiderült hogy tényleg van fertőzés, na már most azóta nem tudnak kikezelni, azóta eltelt 2 hónap, most pénteken megyek vissza, hogy csináljanak kenettenyészetet, mert ez így már nem állapot. Te is menj vissza nyugodtan addig amig rá nem jön, hogy mi a bajod, mert ha te úgyérzed, hogy nincs rendben vmi, akkor az nincs is rendben. Egy pasi honnan tudná ezt, olyan dühítő,hogy csak írkálják felezeket a szarokat, mert leszarják magasról hogy mi van, és nem használ, eddig 30 kúpon vagyok túl és semmi, bele sem gondol hogy ez mennyi kellemetlenséggel és szenvedéssel jár, hogy csak felelőtelnül írkálja a hülye kúpjait, minthogy normálisan megvizsgálna.
2010. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marha jó,hogy Neked kell rájönnöd,mi bajod is lehet...Amit én ajánlok,az az A-vitamin fogyasztása,aminek hiányában meggyengül,megsérül a nyálkahártya,ami utat nyithat a baktériumoknak,amitől aztán begyulladhat,éghet,még vérezhet is.Szappant nem használnék a helyedben.
2010. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesóm kikezelte magát teafa olajos/levendulaolajos/probiotikumos(joghurt)tamponnal.
2010. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Direkt magánrendelésre mentem hogy tényleg alaposan megvizsgáljon a nem kevés pénzért, és hát igy sem tudott semmit mondani, és tényleg bosszantó h ennyi pénzért nekem kell kitalálnom hogy mi lehet. Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom a vitamint is, mert akármilyen gond is van biztos h nem gond ha a nyálkahártyát megerősítem.
2010. nov. 11. 10:38
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként szappant sem használok, mindig intim mosakodót, szoktam irrigálni is. viszont arra jutottam, hogy lehet h sem a nivea sem a dove intim mosakodó nem jó semmire, most vettem kicsit drágább gyógyszertárit Saforelle a neve. Tényleg mindent kipróbálok h helyrejöjjön pénzt nem sajnálva rá, de a doki meg semmit nem ér..És tényleg a nőgyógyászoknak fogalmuk sincs h minekünk mit kell elviselni.
2010. nov. 11. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Leírás alapján ez nem gomba!!!

A nőgyógyászod hiába férfi, akkor is elvégzett 6 évet az orvosi egyetemen....

2010. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 10:45-ös kommenteden gondolkoztam egy kicsit. Figyelj! Próbáld meg, hogy SEMMI intim mosakodót, irrigálót nem használsz! Lehet, hogy egyszerűen már annyira túltakarítod magadat, hogy ez okozza a panaszaidat. Az én tanácsom: két hétig csak hagyományosan, egyszerű babaszappannal zuhanyozz, kerüld a hüvelybemenetet. Szárítkozás után használj neogranormon vagy bepanthen krémet a repedezett, irritált területre (a hüvelyedbe semmit se kenj!). Szerintem - legalábbis nagyon remélem, hogy lesz min :=) - meg fogsz lepődni az eredményen. Gyors javulást kívánok!
2010. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, megfogadom
2010. nov. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!