Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok de meg nem...

16 eves vagyok de meg nem jott meg. Az lenne a kerdesem hogy igy lehet e szexelni? Nem ciki? Ugy erzem mar kesz vagyok ra.

Figyelt kérdés
Szex, 16,

2013. máj. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha tényleg úgy érzed, hogy készen állsz rá, csak nyugodtan. :) Viszont mindenképpen védekezzetek, a biztonság kedvéért!!!
2013. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nincs menstruációd?

ha már betöltötted a 16-t akkor doki!

2013. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eleg keson ero tipus vagyok es eleg rendszeresen sportolok, 17 leszek novemberben...
2013. máj. 18. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:

a rendszeres sport miatt nincs még.

de azért menj majd dokihoz hogy minden rendben van-e. a szex miatt amúgy is kell menned orvoshoz,tudod.

nem kerülheted el :)

2013. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a szexre gondolj, hanem arra, hogy orvoshoz menj, ha 16 éves létedre még soha nem jött meg a menstruációd.
2013. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

habár elvileg neked még "nem kéne" szexelni,mert a szervezeted nem érett meg rá. Mivel a természet szerint a szex a gyerekvállalásra való,azért menstruál a nő,mert nem lett terhes. Vagyis a menstruáció azért is van,mert a szervezet már felkészült a szeretkezésre,de akkor nem volt megtermékenyítés. Egyszerűbben fogalmazva ha megjön valakinek,a teste alkalmassá vált arra hogy gyereke lehessen és gyerek (többnyire)szex útján jöhet létre. De mivel neked még nem jött meg,a szervezeted nem áll készen erre. Lehet hogy te agyban igen,de testileg még nem vagy azon a szinten,ha érted.

Bocsi a szóismétlésekért és ha egy kicsit kacifántos,de remélem a lényeget érted! :)

2013. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!
2013. máj. 20. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!