Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki megkérdezni az expasitól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki megkérdezni az expasitól, lenne-e kedve szexelni?

Figyelt kérdés
Most valahogy megőrülök, annyira kívánom az exemet. A csókjait, az érintéseit..Stb. Hogyan vegyem rá, hogy lefeküdjön velem? (még mindig szeretem őt)
2011. jan. 8. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
ha ribi vagy akkor nem
2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát..
2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha az exem ilyesmire próbálna rávenni, persze amíg még nincs kapcsolatom. Találkozzatok beszélgessetek, aztán kössetek ki valamelyikőtöknél és ott is beszélgettek aztán majd adja magát....
2011. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugye a még mindig szeretem őt duma kamu?

Ha baszni van kedved, akkor mondd meg neki. Ha nincs senkije úgyis megdug. Feltéve, ha nem azért szakítottatok, mert leszoptál mást.

2011. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu, még mindig szerelmes vagyok belé. Még nem tudom, hogy lesz, amint lesz lehetőségem beszélgetni vele, ezzel a kérdéssel indítok:D
2011. jan. 8. 16:21
 6/10 Szőke.: ) ***** válasza:
utolso:D:D
2011. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy nem azért szakítottunk :D
2011. jan. 8. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

16:18-as vagyok

Azért ne azzal indíts, hogy van-e kedve a szexhez. Előtte nem árt megtudni, hogy van-e valakije vagy nem hiányolja-e a szexet az életéből. Aztán rá lehet vezetni, hogy te viszont igen és akkor, adjadneki. :D

2011. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, és állítólag a szexet is hiányolja :D
2011. jan. 8. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sínen vagy, ha nem undorodott meg tőled.
2011. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!