Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban még nem jött...

Ebben a hónapban még nem jött meg a mensesem. Nőgyógyászhoz vagy orvoshoz menjek? Mitől nem jöhet meg? 14 éves vagyok egyébként. Nemi életet nem élek.

Figyelt kérdés

#menstruáció #nyögyogyasz
2013. máj. 14. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban előfordul ilyen, később válik rendszeressé, de ha gond van, akkor nőgyógyászhoz kell menned.
2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ennyi idősen (sőt még később is) simán előfordulhat hogy nem rendszeresen jön meg. (én 17 vagy és még most is késik néha vagy előbb jön meg 1-2 nappal..)

Ha viszont huzamosabb ideig van ez,természetesen érdemes elmenni nőgyógyászhoz.

2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom:) egyebkent lassan 2 eve van meg es ha nem is napra pontosan de hetre pontosan mindig megjott. anyu is szeretne nodokihoz vinni...
2013. máj. 14. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász is orvos, de most még nem kell elmenned sehova, csak ha esetleg fél évig nem jön meg a menstruációd.
2013. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze abból sosem lehet baj, ha megvizsgál egy nőgyógyász, hiszen biztosat csak ő tud mondani, és legalább megnyugszol.
2013. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2013. máj. 14. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges most nég nőgyógyászhoz menned.

De ha mégis, akkor gyerek nőgyógyászatra menjetek és keressetek esetleg női orvost, hátha kevésbé szégyellősködnél.

2013. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szegyellos vagyok :D semmi fele keppem nem szeretnek ferfi nogyogyaszhoz menni...
2013. máj. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!