Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? 15L

Mitől lehet ez? 15L

Figyelt kérdés

Az eddigi ciklusaim hossza: 28(igen,a második ilyen pontosan jött),25,36,30,19,25,23 nap. És több nappal a menzeszeim előtt már elkezdődik a barna folyás és így egész pontosan sosem tudom,mikor jön meg,csak ha véresebb a dolog vagy sok jön. Múltkor a vérzés előtt már 8 nappal kezdődött a barna folyás.

Tegnap előtt kezdődött megint és kiterjedtebb folt volt egy picit. És ha tényleg megjött akkor a ciklusom 16 napos volt!

Miért van az,hogy a ciklusaim a kortársaimhoz képest ilyen rövidek? És mit kezdjek a barna folyással? Nagyon idegesítő..

15 leszek 2 hónap múlva.



2013. máj. 12. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiatalságod az oka, de lehet hormonprobléma is. A saját nyugalmad érdekében jobb lenne orvost kérdezni.
2013. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell ezzel orvoshoz menned, teljesen rendben van ez még így a korodban.
2013. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak nem értem,miért van az,hogy a többségnek ki is marad néha 1-1 hónap,nekem persze minden hónapban megjön,amivel nincs probléma,de egyre gyakrabban jelentkezik.

:(

2013. máj. 12. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves korodig szinte minden előfordulhat, nyugi.
2013. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lásd be, hogy csak akkor fogsz megnyugodni, ha orvos mondja, hogy minden rendben. Minek idegeskednél feleslegesen. Menj el orvoshoz, és ha ő mondja, hogy nincs gond, akkor megnyugodhatsz, mert csak az a biztos amit ő mond.
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!