Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sárgás-fehéres folyásom...

Ha sárgás-fehéres folyásom van ami nem viszket és csak kicsit van kellemetlen szaga az lehet gyógyszertől is?

Figyelt kérdés
Mondjuk Sumetrolimtól amit felfázásra kaptam? Vagy terhesség??? :S (16 évesen még nem akarok gyereket)
2008. jún. 16. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább gombás fertőzés lehet. látogass meg egy nődokit.
2008. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. de itt írták előző kérdésemnél, hogyha semmi jellegzetes szaga akkor gyanakodhatok terhességre és egy kicsit beparáztam :SSS Ott írtam válaszként, hogy szaga max akkor van, ha bepálik. :D Vagy szoktam érezni mondjuk a betéten, h vmi nem stimmel, de egyáltalán nem olyan gombás fertőzés. (Volt már olyanom és nem hasonlít rá)
2008. jún. 16. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy baktériumos fertőzéssel vegyül. annak nincs szaga. legutóbb nekem is ilyen volt, abszolút nem volt semmi szaga, mégis fertőzés.
2008. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. kicsit megnyugodtam
2008. jún. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!