Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért feszít a hasam?

Miért feszít a hasam?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, másfél éve szültem, most spirálom van. Egy ideje nagyon feszít és dagad a hasam (olyan, mintha olyat ettem volna, ami felpuffaszt, de nem a bélrendszerem a ludas)akkor, mikor peteérésem van, meg aztán olyan vagyok, mint egy félidős terhes...nagyon gáz, állandóan beképzelem, hogy terhes vagyok (pedig nem. A spirál miatt minden hónapban csinálok tesztet, nehogy méhenkívüli legyen, vagy ilyesmi)
2009. szept. 29. 17:30
 1/1 anonim válasza:

Menj el Nőgyógyászhoz,nézesd meg magad és akkor már nem lesz min izgulnod.

Elmondod gondod,bajod és ő olyan válaszokat fog mondani amit kell,most hogyha itt valaki az fogja írni,hogy semmi gond ez normális az még nem jelenti azt,hogy neked is ugyan úgy van minden a legbiztosabb,hogyha orvos lát és neki teszed fel a kérdéseidet!

2009. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!