Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lila lábujjak?! Rossz vérkerin...

Lila lábujjak?! Rossz vérkeringés? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdődött a problémám, hogy elkaptam egy jó erős bőrgombásodást a lábamon + persze körömgombát is. Kaptam rá kenőcsöt meg körömlakkot, ez szépen gyógyul, de hogy azért ne legyek teljesen boldog ha mondjuk megpihentetem a lábam, úgy ellilulnak a lábujjaim mintha csak elhaltak volna. Aztán ha megmozgatom elmúlik. Most ez a gombásodással volna összefüggésben vagy valami vérkeringési problémám van? Hozzátéve még csak 19 éves vagyok , nem nagyon kéne még ilyen vérkeringési vagy belső szervi bajomnak lenni, de hát ki tudja , ilyen fiatalon is lehet beteg az ember....
2013. máj. 6. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inkább vérkeringési problémának tűnik.
2013. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is, de elméletileg nincs összefüggés. Mondjuk nekem olyankor az egész lábfejem lilás szokott lenni, szerintem vérkeringési probléma. 15 vagyok.
2013. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!