Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm olyat mesélt hogy...

A barátnőm olyat mesélt hogy lehet baj van a vérkeringésével, azt mondta hogy van amikor hirtelen elzsibbad az agya és se kép, se hang :/ van valami ötletetek, tanácsotok? (rendes válaszokat kérek)

Figyelt kérdés

#barátnő #vérkeringés #sekép #sehang
2012. júl. 10. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vérnyomásával van gond. El kéne mennie orvoshoz.
2012. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb probléma fiataloknál az alacsony vérnyomás okozta efféle tünetek. Megfelelő folyadékbevitellel, sporttal megszüntethetők a tünetek - ha ez okozza.
2012. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ, ki is fogjuk próbálni, amúgy reggelente szokott 1 pohár sört inni (szereti a sört :)) de amikor kávét ivott akkor hányingere lett és túlságosan felpörgött, mondtam is neki hogy ne igyon többet, a sportról csak annyit hogy szeret gépezni de jó erőben van, majd elviszem futni, megtanítom verekedni és egyéb dolgok :)
2012. júl. 15. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtük el a sportot, még rá kell vennem de láttam egy ilyen esetet, épp kikísért volna amikor hirtelen megfájdult a feje szédült, egyensúly zavara volt, nemigazán volt "képben" bevittem az ágyba hogy leültessem, mondogatta hogy jól van meg minden de mintha részeg lett volna vagy nem tudom, nem keverte a szavakat, nem beszélt félre, csak lassan beszélt, eléggé aggódok, őt nemigazán izgatja azt mondta hogy a vérnyomásával van kapcsolatban, valakinek van valami ötlete mi lehet ez?
2012. júl. 17. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
még azt hozzá teszem hogy reggel 1 sört feleztünk el és ettünk kicsivel utána szóval részeg nem lehetett, és persze drogot sem fogyasztott(unk), valami ötlet valakinek?
2012. júl. 17. 20:05
 6/6 anonim válasza:

nagyon régi, de hátha: egyértelműen a vérnyomásáal van gond. a kávétól felment, azért lett rosszul.

Ha újra rosszul lesz, akkor fektesd le, gyorsabban helyreáll a vérnyomása.

Nekem egyszer úgy lement, hogy majdnem elájultam, nehezen tudtam beszélni, elment a látásom, hányingerem volt. Az orvossal kivizsgáltattam magam, de csak annyi volt a végeredmény, hogy a hirtelen felállástől nem bírt helyreállni a vérnyomásom.

2015. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!