Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ez most menzi? (bovebben...

Akkor ez most menzi? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor elmentem wc-re lehuztam a bugyimat lattam tiszta piros. Kitoroltem es ott tiszta ver. Na ez menzi? Bocsi hogy ekezet nelkul irok csak telefonrol vagyok. Es menzi utan meg mennyit novok?

11,5L



2013. máj. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez menstruáció. Utána annyit nősz, amennyit alapból nőnél. Nem tudom ki találta ki ezt a baromságot, hogy miután megjön, nem nő tovább az ember.
2013. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát sok lány nem nő tovább, én sem nöttem 12 voltam és 160 cm vagyok elötte ár hónappal értem el ezt. De ismerek olyat aki még 18 évesen is nött ő 184 cm nő létére. Igen ez menstruáció, nagylány lettél. Szólj anyukádnak.
2013. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony menstruáció. Viszont azon se lepődj meg, ha hónapokig nem lesz semmi, mert az is normális az első 1-2 évben.
2013. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez már az.Utána is nőhetsz még,én majdnem 16 éves koromig nőttem.
2013. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek :*
2013. máj. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!