Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellrák csomója kitapintásko...

A mellrák csomója kitapintáskor miben különbözik a a normális zsírcsomóktól?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja a barátom jelezte, mintha valami lenne a bal mellem hónaalj közeli részén. Igazából el is fejeltettem. Majd egy hete elkezdett fájni egy pici csomócska.

Egyébként menstruáció miatt is lehet gondolom, mert most fog megjönni. Azért mégsem tetszik annyira. AZonban fogalmam sincs,milyen a tapintása egy problémás csomónak.



2013. máj. 2. 08:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 24 éves vagyok.
2013. máj. 2. 08:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy keményebb tapintatú, és tapad a környezethez, nehezen elmozdítható. Ettől még vannak tumorok, amik nem így viselkednek, szóval ha aggaszt, akkor vizsgálat célszerű, mert így nem lehet megmondani, de tény és való, hogy menzesz előtti időszakban a mirigyek megduzzadhatnak, fájhatnak, ami megtévesztő.
2013. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az életkor sajna nem számít:(, inkább az, hogy volt-e a családban mellrák.
2013. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod magadnak megmondani sajnos,hogy az mi.


Nekem évek óta csomós a mellem,de azok csak mirigyek,de időnként fájnak is.

Fél évente megnézetem UH-val azért (van a családban mellrákos nem is egy).

én is 24 vagyok

2013. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!