Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen 1,5 év után?...

Rendszertelen 1,5 év után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly előtt novemberben jött meg először(akkor voltam 12 éves) az első menstruációm. Utána nagyon rendszertelen volt, tehát ilyen 2 hónapokat is hagyott ki néha. Úgy gondoltam, hogy elkezdek naptárt használni.(Utóbbi két hónapban) A menstruációm először 25 napra jött meg majd utána 24. Most késett 5 napot. (mivel két hónapja 25 naponta jön meg) szerintetek lehet valami bajom? vagy ez még természetes, ha 1,5 év után még nem állt be??

2013. máj. 1. 10:12
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2013. máj. 1. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes.Sokaknál 3 év alatt szokott beállni a rendes ciklus, de van akinél 5 év is kell. Én már jó régóta menstruálok és 27 -28 napra jön meg,valamint néha 25 / évente 2-3x is/ napra, szóval még most sem haj de pontos sajnos. Sok minden befolyásolja. Nálam, ha stressz ér és már lassan ott tartok, hogy meg kéne jönni, simán jelentkezik előbb.
2013. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nincs semmi baj.
2013. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,az első pár évben sokszor még elég rendszertelen a mensi,és van akiknél elég soká is tart,napra pontosan meg nem lehet kiszámítani,azoknak jön meg napra pontosan akik fogamzásgátlót szednek,felnőtteknél is akik nem élnek ezzel a szerrel megjöhet hol 23,hol meg 28 napra a mensijük.Ez van.Normális nyugi
2013. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!