Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóm fáj és a mellem...

A mellbimbóm fáj és a mellem feszül. Ilyet még nem tapasztaltam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2napja nagyon elkezdtek fájni a mellbimbóim. Keresgéltem az interneten , de semmi konkrétat nem találtam. Mensi előtt sose szokott mellbimbó fájdalmam lenni , csak a derekam szokott fájni. A menstruációm legutoljára március 30-án jelentkezett. Azóta csak tegnap este jelentkezett enyhe barna folyás. Viszont a párommal óvszerrel védekezünk, úgyhogy a terhességre nem sok esélyt látok. A melltartó nemhiszem, hogy kidörzsölte, hisz csak akkor hordom amikor elmegyek valahova. Itthon soha nem viselem, épp ezért, hogy az ilyeneket elkerüljem. Valakinek esetleg valami ötlet, hogy mitől lehet ez? Előre is köszönöm. 19/L
2013. ápr. 30. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ugye mondtam? :D Gratulálok, remélem örülsz!
2013. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és jó boszorkány! Sajnos igazam lett. Ne pánikolj, gondoljátok át alaposan a helyzetet!
2013. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!