Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóm fáj és a mellem...

A mellbimbóm fáj és a mellem feszül. Ilyet még nem tapasztaltam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2napja nagyon elkezdtek fájni a mellbimbóim. Keresgéltem az interneten , de semmi konkrétat nem találtam. Mensi előtt sose szokott mellbimbó fájdalmam lenni , csak a derekam szokott fájni. A menstruációm legutoljára március 30-án jelentkezett. Azóta csak tegnap este jelentkezett enyhe barna folyás. Viszont a párommal óvszerrel védekezünk, úgyhogy a terhességre nem sok esélyt látok. A melltartó nemhiszem, hogy kidörzsölte, hisz csak akkor hordom amikor elmegyek valahova. Itthon soha nem viselem, épp ezért, hogy az ilyeneket elkerüljem. Valakinek esetleg valami ötlet, hogy mitől lehet ez? Előre is köszönöm. 19/L
2013. ápr. 30. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
máskor is volt, hogy így kezdődött a mens.?
2013. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez terhesség-gyanús jel!
2013. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhességre utal a mellfeszülés is, meg a menstruáció helyetti barnázás. Az óvszer lehetett hibás. Csinálj tesztet.
2013. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Soha nem volt még ilyen. Soha nem tapasztaltam ilyet. Se menstruáció előtt , se utána , se közben !


Ha védekeztünk, akkor hogy eshettem teherbe ? Mindig ellenőriztük és soha nem volt lyukas az óvszer se előtte se utána !

2013. ápr. 30. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:

A legokosabb, ha elmégy orvoshoz, mert lehet terhesség, de lehet valami betegség is, pl. a ciszta sokszor okoz hasonló tüneteket. Szerintem neked is jobb lenne, ha tudnád, mi a helyzet, akár terhesség, akár valami más - ha valamit tenni kell, akkor minél elöbb.


Elvileg egy nagyon pici esély lehet látszólag ép óvszernél is, de nem túl valószinü - én inkább valami másra tippelnék, de mivel nem vagyok nögyógyász, meg távdiagnózis eleve lehetetlen, csak az orvost tudom javasolni.

2013. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az óvszer sem 100% biztos... ezt 19 évesen már tudnod kéne
2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most értem haza a nőgyógyászomtól, és mostmár nem mint egy 19 éves rémült lány, hanem mint egy 19 éves rémült kismama ír :) Igazatok volt. Ez bizony terhesség ! :) Nem tudom mitévő legyek !
2013. ápr. 30. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire örülsz, de gratulálok! :) Szerintem közöld a szüleiddel, ha kíváncsi vagy, én egy babacipőt vagy egy pici zoknit felmutatnék anyumnak :D
2013. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elöször is beszélj a barátoddal, beszéljétek meg, hogy ti ketten hogy gondoljátok, meg tudjátok-e tartani. Ha ti megegyeztetek, akkor vagy elvetitek, vagy ha nem akkor beszélni kell a szülökkel mindkettötöknek, hogy hogyan is legyen tovább.
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) megtartjátok?
2013. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!